Home

slider_3en

slider_3en

slider_2en

slider_2en

slider_en1

slider_en1 CZYTAJ WIĘCEJ

Przede wszystkim zaletą transmisji livestream jest łatwość rozpowszechnienia nagrań i tym samym dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców, na przykład za pomocą portalu Facebook. Transmisja może się odbyć w Wiktorów Studio lub wybranym przez Ciebie miejscu. Oferujemy różne pakiety dostosowane do Twoich potrzeb a także edycję, montaż, miks i mastering nagrań.

Koncert w Wiktorów Studio, to bardzo proste!

1) Wyślij na adres zuzanna.rybicka@wiktorowstudio.eu informacje o składzie instrumentalnym zespołu i materiale, który chcecie zagrać
2) Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wycenę
3) Ustalimy termin i szczegóły nagrania oraz próby przed koncertem
4) Przyjeżdżasz i grasz a my zajmujemy się resztąCZYTAJ WIĘCEJ

Dzięki możliwościom livestream, wystąpienie organizowane przez Państwa Firmę może być udostępnione także nieobecnym odbiorcom, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.
To także przełom w organizacji płatnych szkoleń. Umożliwiamy wygenerowanie spersonalizowanego hostingu, do którego dostęp będą mieli wybrani posiadacze np. linku lub specjalnego elektronicznego zaproszenia. Istnieje także możliwość przygotowania nagrania do wymogów emisyjnych telewizji i radia.
Zapewniamy:
– profesjonalną obsługę
– niezbędny sprzęt do prowadzenia transmisji
– obsługę strony, na której odbywa się streaming

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezprzewodowe sterowanie urządzeniami przez Wi-Fi. Sterowanie mikserem dźwiękowym odbywa się z tabletu lub laptopa, dodatkową zaletą jest zaoszczędzenie miejsca przeznaczonego na mikser realizatora dźwięku.

Do naszej ekipy należą profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem w realizacji i udźwiękowieniu różnych wydarzeń.


OWNER

JACEK KOPAŃSKI

+48 504 085 780

jacek.kopanski@wiktorowstudio.eu